Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Posted by on 22 listopada 2016

Coraz więcej osób oprócz kluczy do mieszkania, musi zawsze mieć przy sobie klucze z firmy, do mieszkania rodziców, do samochodu czy nawet do skrzynki na listy. Prawda jest taka, że wraz z upływem lat do tego pierwszego zestawu kluczy dołączamy coraz więcej breloczków z kolejnymi kluczami lub w gorszym przypadku klucze te na osobnych kółeczkach przerzucane są z kieszeni do torby i na odwrót, aż kończy się to zgubieniem któregoś kompletu. Taki stan rzeczy na dłuższą metę jest niekomfortowy, po pierwsze istnieje powyżej wspomniane ryzyko utraty któregoś klucza. Po drugie, jeśli klucze znajdują się w jednym pęku, to nieprzyjemnie brzęczą w kieszeni przy każdym wykonywanym kroku. Ostatnim negatywnym aspektem noszenia kluczy w kieszeni jest fakt, że z czasem będą one te kieszenie niszczyć..

Dla osób, które w końcu chciałyby się zająć kwestią kluczy w kieszeni i wprowadzić w nich porządek, idealnym rozwiązaniem jest organizer na klucze. Ten pomysłowy przedmiot został opatentowany w Stanach Zjednoczonych i szturmem zdobył popularność na całym świecie. Bezdyskusyjną zaletą organizera jest jego wielkość, oczywiście mieści się w kieszeni, natomiast jego rozmiar można porównać do paczki gum do żucia, więc na pewno zajmie mniej miejsca w kieszeni niż dotychczasowy wielki pęk kluczy.

Warto też zwrócić uwagę na uniwersalność tego przedmiotu. Organizer może być w wersji standardowej, czyli zaprojektowany dla najbardziej popularnych kluczy, a te mają od 10-55 mm lub w wersji rozszerzonej (Extended), tak by można było przyłączyć dłuższe klucze i te o międzynarodowych rozmiarach, do tej wersji możemy dołączyć klucze długości 56-80 mm. Co prawda nie jest polecane, by do organizera instalować klucze do samochodu, które są pokryte plastikiem, ale twórcy i na ten problem znaleźli rozwiązanie. Do każdego organizera jest dołączony “Loop Ring”, urządzenie to pozwala dołączyć klucze samochodowe do standardowego organizera, a tym samym wszystkie klucze znajdują się w jednym miejscu.

Klucze należy oczywiście samodzielnie wmontować w urządzenie, natomiast jest to czynność, która nie zabierze dużo czasu i nie sprawi żadnych problemów. Do montażu potrzeba zaledwie kilku minut i ewentualnie monety lub śrubokręta do przykręcenia śrubki. Jeśli natomiast nie masz pod ręką żadnej z tych rzeczy poradzisz sobie bez tego, wkręcając śrubki ręcznie.

Organizer jest wykonany z wytrzymałego materiału i m.in. stali nierdzewnej co okaże się istotne dla osób najbardziej wymagających. Nie trzeba się obawiać o to, że organizer się połamie podczas upadku, czy też się uszkodzi podczas codziennego użytkowania.

Do organizera można także dokupić różne akcesoria, takie jak klips czy karabińczyk co jeszcze bardziej wpływa na efektywność tego przedmiotu, ponieważ można go dopasować do własnych potrzeb.

Organizer powinien stać się obowiązkowym przedmiotem w kieszeni każdego. Dzięki niemu można zaprowadzić ład i porządek w swojej kieszeni, a także zapomnieć o charakterystycznym brzęczeniu kluczy podczas chodzenia. Na pewno ułatwi on życie każdej osoby, która wśród pęku kluczy, nie potrafi znaleźć tego właściwego.

Posted in: KEY SMART

Comments

Be the first to comment.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*